Lukratívny rodinný dom na predaj, Budimír, ZNÍŽENÁ CENA O 20.000 EUR !!!

Predaj, Rodinný dom, Budimír, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 329 000

Splátka hypotéky od: 1387 €/mesačne

Cena za m2: 1061.29 €

310 m2

242 m2

756 m2

7 Izby

2 livingrooms

4 Spálne

2 Kúpeľne

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 37
Katalógové číslo: 123
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Budimír
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 310m2
Zastavaná plocha: 242m2
Plocha pozemku: 756m2
Balkón/Loggia: Terasa, Loggia
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Parkovacie miesto: garáž
Okná: Iné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Počet izieb: 7
Počet obývacích izieb: 2
Počet spální: 4
Počet kúpeľní: 2
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária JACOBS & Co. v spolupráci s Petrom Ondrejčákom, Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Budimír, okres Košice. Nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza len 10 minút od mesta Košice, je postavená na pozemku o rozlohe 756 m2. Zastavaná plocha pozemku predstavuje 242m2. Dom pozostáva z dvoch podlaží a disponuje siedmymi izbami, dvoma kúpeľňami a kuchyňou, ktorá je prepojená s priestrannou jedálňou. Stavba je priamo prepojená s dvoj garážou, z ktorej sa dá prejsť priamo do nehnuteľnosti.

Prvé podlažie tohto priestranného rodinného domu pozostáva z predsiene, technickej miestnosti ( menení bojler v roku 2022 ). Z predsiene sa presunieme do dominanty prvého podlažia a to obývacej miestnosti, v ktorej sa o pocit domova postará krb. Z nej sa dostaneme cez presklenú stenu na terasu, alebo do jedálne, ktorá je spojená s kuchyňou. Na prvom podlaží sa ďalej nachádza jedna nepriechodná izba, ktorá momentálne slúži ako pracovňa. Oproti pracovni sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom. Zaujať môže v tejto kúpeľni aj priestor navyše, ktorý môže ponúknuť budúcemu majiteľovi predprípravu na saunu. Celková úžitková plocha prvého podlažia bez terasy a garáže predstavuje 145 m2. Cele podlažie je vybavené podlahovým kúrením.

Po prechode na druhé podlažie, na ktoré sa dostaneme po schodisku z obývacej miestnosti, sa naskytne pohľad na priestrannú chodbu. Z nej sa dostaneme do piatich nepriechodných izieb. Jedná sa o spálňu, dve detské izby a jednu hosťovskú miestnosť. Piata izba na tomto podlaží sa nachádza nad garážou a disponuje priestrannou loggiou, k ktorej sa vám naskytne krásny výhľad na okolitú prírodu. Ďalšie loggie sa nachádzajú v spálni, a jednej z detských izieb tohto rodinného domu. Na tomto podlaží sa ďalej nachádza kúpeľňa vybavená rohovou vaňou. Podlaha tohto podlažia je laminátová a taktiež vybavená podlahovým kúrením. Celková úžitková plocha druhého podlažia predstavuje 165 m2.

Pod škridlovou strechou ( firma Tondach ) sa nachádza podkrovie, ktoré je priestranné a dá sa využívať ako sklad.

O bezpečie domova sa vám postará bezpečnostný alarm. Okná tejto nehnuteľnosti sú z malajského dubu. Celý dom je odizolovaný od spodných vôd a bol postavaný z tehál ( Britterm ). Kolaudáciou prešiel v roku 2001.

Inžinierske siete

­ Plyn

­ Obecný vodovod

­ Elektrika

­ Žumpa

Obec Budimír je vybavená kompletnou občianskou vybavenosťou. Ide o vyhľadávanú lokalitu a nehnuteľnosť stoji v lukratívnej novej štvrti tejto obce.

Výhody nehnuteľnosti

­ Kompletná občianska vybavenosť

­ Vyhľadávaná lukratívna lokalita

­ Rodinný dom sa nachádza na okraji dediny

­ Priestranný pozemok

­ Tiché prostredie

Túto nehnuteľnosť je možné financovať formou hypotekárneho úveru, s ktorým Vám odborne poradíme, pomocou nášho hypotekárneho špecialistu.

Video nehnuteľnosti:

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

kód
Obnoviť
Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná